Naše spokojené zákaznice

 • "Ve výběru potravinových doplňků bývám docela skeptická. Ale složení Vlásenky upoutalo mojí pozornost. Tak jsem se rozhodla, že to zkusím a budu dbát na opravdu doporučené užívání, zkusím nevynechávat a budu se bedlivě sledovat. Protože mám nejen problémovou pleť, koušu si odmala měkké nehty a na kartáči mi zůstávají věčně chuchvalce vlasů. Asi po měsíci a půl jsem zjistila, že místo makeupu používám už pouze jemný krycí BB-cream a mé nehty jsou pevnější. Po dvou měsících jsem si všimla úbytku vlasů na hřebenu a menší lámavostí, při rozčesávání. Což mi potvrdila i kadeřnice při aplikaci melíru, který vlasy nadměrně vysušuje a oslabuje. Také odrosty byly, po stejné době delší. Teprve dobírám druhé balení, ale zcela určitě si objednám další a budu s Vlásenkou pokračovat. S radostí doporučuji"
  Monika R.
  Jarvis Web Solutions Ltd.
 • "S tímto produktem jsem nad míru spokojená. Mám pevnější vlasy, z čehož mám velkou radost. Ale hlavně mi Vlásenka pomohla na ekzém na obličeji, takže za mě velké doporučení."
  Veru R.
  Jarvis Web Solutions Ltd.
 • "Je mi 45 let. Mám 3 děti a docela stresující práci. Vlasy mi začaly propadávat již už od 35 let. Ztrácely lesk. Přípravky vyzkoušeny snad veškeré na trhu😄. Náhodou jsem narazila na Vlásenku po 2 týdnech už nebyl ucpaný odpad 😄 od vlasů, manžel šťastný od chvíle kdy nelovil z jídla. l lesk a pružnost vlasů je znatelná. Rána jsou lehce děsivá 🧐 jak podrosty dorůstají vypadám jak kdyby mnou probíjelo min 220 woltů 😄, ale díky 🙏 Vlasenko máš dalšího závisláka 😊. "
  Petra K.
  Jarvis Web Solutions Ltd.
 • "Vlásenku jsem si koupila, abych měla pevnější nehty. Bylo znát již po prvním balení. Bonusem pro mě bylo, že mi Vlásenka upravila i hormonální činnost. A také mi vlasy rostly rychleji."
  Mona K.
  Jarvis Web Solutions Ltd.
Koupit Vlásenku
user
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram